Wie komen er bij joost

Wie er bij joost netwerken:

Aanmeldingen 26 juni 2024 (BBQ)

BBQ bij Bierbrouwerij Oijen

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS telecom en ICT
  2. Bianca van Loon EDSAS telecom en ICT
  3. Sanne Adhin Verhuisregisseur Sann
  4. Liesbeth Bakker HROntzorgt
  5. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  6. Astrid de Baat De Baat voor de Kosten
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  9. Richard van der Horst Hendrik Hendrik!
  10. *Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  11. Katinka Ariens Lievekamp Advocaten
  12. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  13. *Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  14. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen
  15. Ayalies Korenberg The Power of You
  16. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  17. Sonja van Deursen Manovra
  18.  

Gasten:

  1. Samantha van Heertum Lycka Coaching


* = afgemeld

Aanmeldingen 14 mei 2024 (lunch)

Lunch bij Lisa & Wilhelmina

Leden:

  1. Ilona Dingemans Dinqum
  2. Richard van der Pol EDSAS telecom en ICT
  3. Bianca van Loon EDSAS telecom en ICT
  4. Amy van Niftrik Kubus Ondersteuning
  5. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  6. Jos Brocks Een Pot Creatief
  7. Edwin Sanderse FYN software
  8. Anouk Kolk Ten Advocaten
  9. Liesbeth Bakker HROntzorgt
  10. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  11. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  12. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  13. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  14. Ayalies Korenberg The Power of You
  15. Richard van der Horst Hendrik Hendrik!
  16. Katinka Ariens Lievekamp Advocaten
  17. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen
  18. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 

Gasten:

  1. Lindy Vullings PPH Notarissen
  2. Anoek Matthieu- van der Heide

Spreker:

Ilona Dingemans Dinqum



* = afgemeld

Aanmeldingen 14 maart 2024 (diner)

Diner bij EDSAS

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS telecom en ICT
  2. Bianca van Loon EDSAS telecom en ICT
  3. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  4. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  5. Sanne Adhin Verhuisregisseur Sann
  6. * Amy van Niftrik Kubus Ondersteuning
  7. Edwin Sanderse FYN software
  8. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  9. * Ayalies Korenberg The Power of You
  10. Elize Raaphorst Lyse Consultancy
  11. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  12. Jason van Ieperen Impact Health & Performance 
  13. Astrid de Baat De Baat voor de Kosten
  14. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen
  15. Sonja van Deursen Manovra
  16. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  17. Liesbeth Bakker HROntzorgt
  18. Milton van Haren Vitaplaza
  19.  

Gasten:

  1. Anneke van der Aa Bright Guidance (gast van Debbie)
  2.  

Joost Podium:

Een korte (10 minuten) presentatie, recht uit het hart
- Ayalies Korenberg The Power of You


* = afgemeld

Aanmeldingen nieuwjaarsborrel 10 januari 2024

Nieuwjaarsborrel

Leden:

  1. *Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  2. Claudia Janssen Rabobank Oss Bernheze
  3. Bekir Atman Rabobank Oss Bernheze
  4. *Franka van den Hurk Rabobank Oss Bernheze
  5. Sonja van Deursen Manovra
  6. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Milton van Haren Vitaplaza
  9. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  10. Edwin Sanderse FYN software
  11. René Otten Design to print
  12. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  13. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  14. Astrid de Baat De Baat voor de Kosten
  15. Richard van der Horst Hendrik Hendrik!
  16. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  17. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV
  18. Ayalies Korenberg The Power of You
  19. Sanne Adhin Verhuisregisseur Sann
  20. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  21.  

Gasten:

  1. Jan Gussinklo Vitaplaza (Vitaal Werken)
  2. Judith Zieltjens Vitaplaza (Vitaal Werken)
  3.  


* = afgemeld

Aanmeldingen 14 november 2023 (diner)

Diner bij Quisine

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  2. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV
  3. Sonja van Deursen Manovra
  4. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  5. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  6. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  7. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  8. Sanne Adhin Verhuisregisseur Sann
  9. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  10. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  11. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  12. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  13. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  14.  

Gasten:

  1. Jason van Ieperen Impact Health & Performance 
  2. Astrid de Baat De Baat voor de Kosten
  3. Naresh Adhin Vantienen

Joost Podium:

Welk Joost-lid geeft een korte (10 minuten) presentatie, recht uit het hart, over zijn of haar bedrijf?

* = afgemeld

Aanmeldingen 26 september 2023 (lunch)

Lunch bij De Bodega

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  2. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  3. Amy van Niftrik Kubus Ondersteuning
  4. Sanne Adhin Verhuisregiseur Sann
  5. Evelyne Groote E-flex
  6. Esther Gielis E-flex
  7. Edwin Sanderse FYN software
  8. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  9. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  10. Monique van Helden GRAPHX 66
  11. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  12. Rowena Loderus RLS administratie
  13. *Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  14. Anouk Kolk Ten Advocaten
  15. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  16. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  17.  

Gasten:

  1. Nicky Timmermans Het ligt in jezelf 

Joost Podium:

Welk Joost-lid geeft een korte (10 minuten) presentatie, recht uit het hart, over zijn of haar bedrijf?

- Sanne Adhin


* = afgemeld

Aanmeldingen 12 juli 2023 (BBQ)

Barbecue in huiselijke sfeer

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  2. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV
  3. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  4. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  5. Edwin Sanderse FYN software
  6. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  7. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  8. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  9. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  10. Anouk Kolk Ten Advocaten
  11. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  12. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  13. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  14. Elize Raaphorst Lyse Consultancy

 

Gasten:

  1.  


* = afgemeld

Aanmeldingen 30 mei 2023 (Wandelen)

Wandeling Herperduin en eten bij Pan&Zo

Leden:

  1. Milton van Haren Vitaplaza
  2. *Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  3. Sanne Adhin Verhuisregiseur Sann
  4. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  5. Esther Gielis E-flex
  6. Nancy Hendriks-Van der Walle E-flex
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  9. Anouk Kolk Ten Advocaten
  10. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  11. Karin Centen Heijink & Meure advocaten 
  12. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  13.  

 

Gasten:

  1. Amy van Niftrik Kubus Ondersteuning (gast van Sanne) 
  2. Jos Brocks Een Pot Creatief
  3. Debbie van der Donk Flore Bosbegeleiding
  4.  


* = afgemeld

Aanmeldingen 6 april 2023 (Lunch)

Lunch bij Moody’s Lunchclub

Leden:

  1. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  2. Edwin Sanderse FYN software
  3. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  4. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  5. *Milton van Haren Vitaplaza
  6. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  9. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen
  10. Kasia Fuchs E-flex
  11. Esther Gielis E-flex
  12. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  13. Monique van Helden GRAPHX 66
  14. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  15. Claudia Janssen Rabobank Oss Bernheze
  16.  

 

Gasten:

  1. Laura Terol Nieuwebaan.nl
  2. Karin Centen-Mölgaard Heijink & Meure


Joost Podium:

Welk Joost-lid geeft een korte (10 minuten) presentatie, recht uit het hart, over zijn of haar bedrijf?

1. Johan van Leeuwen
2. Monique van Helden



* = afgemeld

Aanmeldingen 8 februari 2023 (Diner)

Diner bij restaurant Quisine

Leden:

  1. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  2. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  3. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  4. Edwin Sanderse FYN software
  5. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  6. *Sanne Adhin Verhuisregiseur Sann
  7. *Rowena Loderus RLS administratie
  8. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  9. *Anouk Kolk Ten Advocaten
  10. Monique van Helden GRAPHX 66
  11. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  12. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  13.  

 

Gasten:

  1. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV (gast van Richard) 
  2. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen (gast van Richard) 
  3. *Amy van Niftrik Kubus Ondersteuning (gast van Sanne) 
  4. Michiel Hazenhof FYN software
  5.  

Joost Podium: ???
Welk Joost-lid geeft een korte (10 minuten) presentatie, recht uit het hart, over zijn of haar bedrijf?

* = afgemeld

Aanmeldingen 12 januari 2023 (Nieuwjaarsborrel)

Nieuwjaarsborrel bij Finch Gastrobar

Leden:

  1. Milton van Haren FiTNEZZplaza
  2. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  3. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  4. Anouk Kolk Ten Advocaten
  5. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  6. Evelyne Groote E-flex
  7. Esther Gielis E-flex
  8. Ilona Dingemans Dinqum
  9. Edwin Sanderse FYN software
  10. Monique van Helden GRAPHX 66
  11. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  12. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  13. Harm Wiegersma Advies en coaching Wiegersma
  14. Sonja van Deursen Manovra
  15. Rowena Loderus RLS administratie
  16. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  17. Claudia Janssen Rabobank Oss Bernheze

Gasten:

  1. Rick de Jong Memory Speaker
  2. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV

Aanmeldingen 10 november 2022 (Doggybag)

Netwerkdiner bij Doggybag

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  2. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  3. Milton van Haren FiTNEZZplaza
  4. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  5. Monique van Helden GRAPHX 66
  6. Willy Meesters Safety&Risk Consultancy Meesters BV
  7. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  8. Anouk Kolk Ten Advocaten
  9. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  10. Anita Martland Anita Martland Personal Touch Travel
  11. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  12.  

Gasten:

  1. Marjolein Meesters Pups and Dogs
  2. Sanne Adhin Verhuisregiseur Sann
  3. Nathalie Reijnen Praktijk voor Haptotherapie
  4. Corina van Haren FiTNEZZplaza
  5.  

 

 

 

Aanmeldingen 27 september 2022 (Lunch)

Netwerklunch bij de Bodega, met presentatie van Jasper van Wordragen

Leden:

  1. Milton van Haren FiTNEZZplaza
  2. Rowena Loderus RLS administratie
  3. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  4. Kristen Megens-Van Mierlo Liebrand Ruijs Advocaten
  5. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  6. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  7. Anouk Kolk Ten Advocaten
  8. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  9. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT
  10. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  11. Edwin Sanderse FYN software
  12.  

Gasten:

  1. Nadia Gielis Nadia Bijzonder Bloemen
  2.  

Geen Joost-podium, deze bijeenkomst

Aanmeldingen 6 juli 2022 (Barbecue)

Barbecue (bij Monique thuis)

Leden:

  1. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT
  2. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  3. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  4. Milton van Haren FiTNEZZplaza
  5. Anouk Kolk Ten Advocaten
  6. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Nancy van der Walle E-flex
  9. Kasia Katarzyna Fuchs E-flex 
  10. Monique van Helden GRAPHX 66
  11. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  12. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  13. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  14.  

Gasten:

  1. Tanja Crabeels Body Reset Center
  2. Steven van Helden Pivotpark Screening Centre
  3.  

Geen Joost-podium, deze bijeenkomst

Aanmeldingen 19 mei 2022

Wandeling Herperduin en maaltijd bij Pan enzo

Leden:

  1. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  2. Evelyne Groote E-flex
  3. Nancy van der Walle E-flex
  4. Monique van Helden GRAPHX 66
  5. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  6. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  9.  

Gasten:

  1. Elize Raaphorst Lyse consultancy

Geen podium deze bijeenkomst,

Aanmeldingen 12 april 2022

Netwerklunch bij de Bodega, met pubquiz van Zach Soijo (Ben jij veilig online)

Leden:

  1. Monique van Helden GRAPHX 66
  2. Anita Martland Anita Martland Personal Touch Travel
  3. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  4. Jeanette van de Goor Tenzing Accountants BV
  5. Nancy Hendriks-van der Walle E-flex
  6. Esther Gielis E-flex
  7. Rowena Loderus RLS administratie
  8. Johan van Leeuwen Tekspresso
  9. Ursula van der Linden Seuren van der Vlies van Heijnsbergen 
  10. Anouk Kolk Ten Advocaten
  11. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  12. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  13. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  14. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  15. Sander Derksen Liebrand Ruijs Advocaten

Gasten:

  1. Janneke van Oorsouw Rijkdom Revolutie
  2. Janneke Keijzers Link juristen en mediators
  3. Steven van Helden Pivotpark Screening Centre

SPECIALE GAST:

Tanya van Workum, namens Stichting Djakoejoe

Aanmeldingen 23 februari 2022

3-Gangen á-la-carte netwerkdiner Clemens

Leden:

  1. Johan van Leeuwen Tekspresso
  2. Monique van Helden GRAPHX 66
  3. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  4. Edwin Sanderse FYN software
  5. Milton van Haren fitnezzplaza.nl
  6. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  7. Anita Martland Anita Martland Personal Touch Travel
  8. Gerlof de Vries Tenzing Accountants BV
  9. Evelyne Groote E-flex
  10. Kasia Fuchs E-flex
  11. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  12. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  13. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV

Gasten:

  1. Elleke van der Leest Tenzing Accountants BV
  2. Anouk Kolk Ten Advocaten

JOOST PODIUM:

  1. Evelyne Groote E-flex

Wie meldt zich aan voor een korte presentatie van zijn of haar onderneming? 

Spelregels:

  • max 10 minuten
  • uit het hart, geen powerpoints of schermen
  • uiteraard kun je wel iets meegeven, zoals een folder of iets anders wat je leuk en passend vindt.

Aanmeldingen 10 november 2021

Netwerk special:

ondernemers spel PLAYGROUND for entrepreneurs o.l.v. Inge de Dreu

Een bijzonder spel, ontwikkeld voor ondernemers overal ter wereld. Tijdens het spel wordt je uitgedaagd om na te denken over je eigen ondernemers ideeën. En we hebben natuurlijk een lekkere maaltijd erbij van cateraar Tim Bloemers.

Leden:

  1. Johan van Leeuwen Tekspresso
  2. Monique van Helden GRAPHX 66
  3. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  4. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  5. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  6. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  7. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  8. Evelyne Groote E-flex
  9. Casper Verschure E-flex
  10. Willy Meesters Safety&Risk Consultancy Meesters BV
  11. Annelie van Miltenburg Therapeutisch Centrum Oss
  12. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching

Gasten:

  1. Inge de Dreu Playground for entrepreneurs
  2. Miranda van de Wassenberg Micado coaching
  3. Bianca van Loon EDSAS Telecom & ICT BV
  4. Erik van Schaijk Van Schaijk transport
  5. Cocky van Ravensteijn Praktijk van Waarde
  6. Francis van Venrooij Praktijk van Waarde

Aanmeldingen 16 september 2021

Netwerkdiner bij Restaurant Clemens:

LEDEN:

  1. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  2. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  3. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  4. Evelyne Groote E-flex
  5. Carien van der Poel Therapeutisch Centrum Oss
  6. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  7. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching

Aanmeldingen 13 juli 2021

Netwerkdiner bij Restaurant Clemens:

LEDEN:

  1. Robin van Deijzen FYN software
  2. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  3. Milton van Haren fitnezzplaza.nl
  4. Monique van Helden GRAPHX 66
  5. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  6. Ilona Dingemans Dinqum
  7. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  8. Johan van Leeuwen Tekspresso
  9. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  10. René Otten Design to print
  11. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  12. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  13. Evelyne Groote E-flex

GASTEN:

  1. Lieke Swaans Chiropractie Oss
  2. Miranda Van de Wassenberg Micado coaching
  3. Harold Kukken BalloonXL
  4. Noortje van den Boom Coach op je pad
  5. Cor Henzen Wilms hypotheken
  6. Inge de Dreu Playground for entrepeneurs
  7. Merel Breumelhof Mijn Webwinkel.nl

JOOST PODIUM:

Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
Milton van Haren fitnezzplaza.nl

Bekijk meer foto's van deze avond

Aanmeldingen 2 juni 2021

Luxe 3-gangen diner bij Clemens:

LEDEN:

  1. Rowena Loderus RLS administratie
  2. Robin van Deijzen FYN software
  3. Celine Schokker E-flex
  4. Evelyne Groote E-flex
  5. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  6. Johan van Leeuwen Tekspresso
  7. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  8. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  9. Milton van Haren fitnezzplaza.nl
  10. Anita Martland Anita Martland Personal Touch Travel
  11. Monique van Helden GRAPHX 66
  12. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  13. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  14. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis

Aanmeldingen 11 juni 2020

Wandeling en pannenkoek in Herpen:

  1. Marinthe Roelofsen E-flex
  2. Evelyne Groote E-flex
  3. Sanne Verheij Maakbaar ontwerp
  4. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  5. Johan van Leeuwen Tekspresso
  6. Ursula van der Linden Seuren van der Vlies van Heijnsbergen 
  7. Koen Berghuis Thexton Armstrong Berghuis
  8. Rob van Berloo Tenzing accountants
  9. Carien van de Poel Therapeutisch centrum Oss
  10. Harm Wiegersma advies en coaching Wiegersma
  11. Freddy van Eerd Tempus uitvaartzorg
  12. Milton van Haren fitnezzplaza.nl
  13. Anita Martland Anita Martland Personal Touch Travel
  14. Franka van den Hurk Rabobank Oss Bernheze
  15. Monique van Helden GRAPHX 66
  16. Sonja van Deursen DOP HR en Coaching
  17. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  18. GAST: Nicky Schmalgemeijer PREP travel

Aanmeldingen 12-02-2020

Diner 12 februari 2020

  1. Carien van der Poel Therapeutisch Centrum Oss
  2. Claudia Janssen Rabobank Oss Bernheze
  3. Freddy van Eerd Tempus Uitvaartzorg
  4. Hans van Hulsel Ere lid
  5. Harm Wiegersma Advies en Coaching Wiegersma
  6. Johan van Leeuwen Tekspresso Schrijfwerk
  7. Katinka Ariens Liebrand Ruijs Advocaten
  8. Milton van Haren Fitnezzplaza
  9. Monique van Helden GRAPHX 66
  10. Richard van der Pol EDSAS Telecom & ICT BV
  11. Rob van Berloo Tenzing Accountants BV
  12. Mark van Nes E-Flex Personeelsdiensten BV

Gasten:

  1. Cor Henzen HFI BV
  2. Katinka Janssen Salus2Talent

Bekijk hier leuke foto's van deze avond!

Aanmeldingen 14 februari 2019


Aanmeldingen voor het diner van 14 februari 2019

aanmeldingen 12-12-2019

Monique van Heldenmonique@graphx66.nlOss
Rob van Berloorob@tenzingaccountants.nlOss
Koen Berghuiskoen.berghuis@tamkb.nlBerghem
Sjoerd Lemstrasjoerd.lemstra@oamkb.nlOss
Anne Van Hintumparfumeriemarcel@hotmail.comOss
Rowena Loderusrowena@rlsadministratie.nlOSS
Marion Groenamth.groen@gmail.comOss
Freddy van Eerdinfo@tempus-uitvaartzorg.nlOss
Harm Wiegersmainfo@acwiegersma.nlOss
Hans van Hulselh.vanhulsel@gmail.comRosmalen
Johan van Leeuwenjohan@tekspresso.nlOss
   

Gasten:

Anita Martland (+ gast) anita.martland@personaltouchtravel.nl Oijen

aanmeldingen 10-04-19


Aanmeldingen voor het diner van 10 april 2019

leden:

albertpeijnenburgpeijnenurg re-integratie bv
1
AnitaClaassensCHACC
1
annevan HintumSalon Parfumerie Marcel
1
CVan der PoelTherapeutisch Centrum Oss
1
Frankavan den HurkRabobank Oss Bernheze
1
FreddyVan Eerdtempus-uitvaartzorg
1
HarmWiegersmaAdvies en Coaching Wiegersma
1
Johanvan LeeuwenTekspresso Schrijfwerk
1
KatinkaAriënsAriëns Juridische Dienstverlening
1
Loevan ErpVan Zandvoort Legal
1
Moniquevan HeldenGRAPHX 66
1
ReneOttendesigntoprint
1
SanneVerheijMaakbaar Ontwerp
1
Sonjavan DeursenDOP HR & Coaching
1
TenzingAccountantsTenzing Accountants BV
1
Tonnyde haasDe Haas Brandpreventie
1
U.van der LindenSeuren van der Vlies van Heijnsbergen
1

gasten:

Nicolevan SpijkMaNic business support
1
RandyDraadYour sport studio
1